Cestovná agentúra Skyway

Od svojho vzniku v roku 1991 sa spoločnosť Skyway veľmi úzko špecializuje na civilnú leteckú prepravu a prácu s leteckými spoločnosťami. Ďalšími poskytovanými službami sú rezervácie hotelov všetkých kategórií prostredníctvom rezervačných systémov, rezervácie autobusových, vlakových a lodných lístkov a vybavovanie vízových formalít. Skyway sa neorientuje na predaj pobytových zájazdov. Naše aktivity sú zamerané na zastúpenia leteckých spoločností.

Spoločnosť Roman Naňo – Skyway, bola založená v roku 1994 generálnym manažérom Romanom Naňom ako generálne zastúpenie švajčiarskej leteckej spoločnosti Swissair na Slovensku. Toto zastúpenie sa rozšírilo aj o spoločnosť Crossair.

V roku 1998 sa aktivity spoločnosti Skyway rozšírili o marketingovú spoluprácu a zastúpenie belgickej leteckej spoločnosti Sabena.

Po tom, čo sa Swissair transformoval na Swiss International Airlines v roku 2002 pokračovala naša spolupráca s touto leteckou spoločnosťou až do jej prebratia nemeckou Lufthansou v roku 2008.

Počas úspešného zastupovania Swiss International Airlines vo forme GSA sme získali ďalšie dôležité partnerstvo zo strany taiwanskej vlajkovej leteckej spoločnosti China Airlines v roku 2005, tiež na báze GSA spolupráce. Túto leteckú spoločnosť zastupujeme dodnes.

Naši zamestnanci majú dlhoročné predchádzajúce pracovné skúsenosti v leteckých spoločnostiach.